Náš TEAM

Seznamte se s naším TEAMEM.

Jiří Petruš
Závodník

Jedním z kapitánů týmu je služebně nejstarší a nejzkušenější, Jíří Petruš. Velmi inteligentní mladík dokáže svou inteligenci převést i přímo do závodu. Jako kapitán dokáže vést mladší týmové kolegy a stal se pro mnohé jejich vzorem. Výsledkově se Jirka dokázal prosadit na mezinárodních závodech, především v polských, konkurencí nabitých, závodech, kde pravidelně atakoval nejvyšší příčky.

Petr Fiala
Závodník

Petr Fiala doplňuje od nové sezony tým na pozici druhé kapitána, měl by se stát jednou z vůdčích osobností pro naše mladší závodníky, být jim nápomocen v plnění taktických pokynů a společně s Jiřím Petrušem tvořit kapitánskou dvojici. Petr je typem rychlého závodníka, který dokáže přejet středně dlouhé kopce a pak se prosadit z jakkoliv velké skupiny, což v minulosti několikrát předvedl v dresu pražské Sparty.

Tomáš Bárta
Závodník

Tomáš přichází do týmu z prostějovského Tufa Pardus, kde získal několik vynikajících výsledků především v hromadných dojezdech. I proto jsme rádi, že se Tomáš rozhodl připojit od nové sezóny k našemu týmu a naším společným cílem je rozvoj jeho rychlosti k dosažení dalších skvělých výsledků, které by měly přicházet především v hromadných dojezdech na rovinatých a mírně zvlněných profilech závodů.

Karel Camrda
Závodník

Již na konci minulé sezony do týmu přestoupil, dnes již bývalý cyklokrosař, nositel slavného cyklistického jména, Karel Camrda. I přes svůj mladý věk ihned dokazoval vysoký výkonnostní standard a velmi rychle se adaptoval do týmu a dokázal ihned přizpůsobit své závodění týmové taktice. Jeho styl závodění a cílevědomá příprava dávají předpoklady skvělé budoucnosti tohoto mladého závodníka.

 


 

Tomáš Jakoubek
Závodník

Stříbrný muž loňského republikového šampionátu kategorie U23 dává jistotu vynikající výkonnosti Tomáše, který k nám přichází z týmu CK Příbram Fany Gastro. Závodník, který se nebojí vydat do úniku a dovést ho do vítězného konce, závodník s vynikajícím tahem, což dokazuje nejen na českém, ale i mezinárodním poli, to je Tomáš Jakoubek.

Matyáš Janoš
Závodník

Juniorský dráhový rekordman Matyáš Janoš posiluji náš tým z pražské Dukly Stále velmi mladý závodník, který se bude učit od zkušenějších týmových kolegů. Matyáš má velký potenciál se prosadit na rovinatých, mírně zvlněných závodech. V juniorské kategorii dosahoval skvělých výsledků a výkonů, teď už bude jen na něm, aby je dokázal zopakovat i v kategorii U23.

Karel Tyrpekl
Závodník

Dlouholetý reprezentant kategorie U23, skvělý klasikář, Karel Tyrpekl přestupuje z týmu Tufo Pardus Prostějov, kde se pravidelně umísťoval na pódiových místech kategorie U23. Pevně věříme, že na své výsledky dokáže navázat, a ještě je posunu výše, předpoklady na to rozhodně má. Několikrát již dokázal na mezinárodní scéně, že je schopen pravidelně získávat UCI body.

Martin Voltr
Závodník

Závodník na rovinaté profily s výborným tahem, který do týmu přichází z pražské Dukly. Mladý, cílevědomý jezdec se specializoval na dráhu a silnici. Od nové sezóny se již zaměří jen na silniční závody, kde by měl být především posilou týmu do rovinatých etap.

 


 

Matúš Štoček
Závodník

Slovenský závodník přichází do týmu z tříletého působení v italském kontinentálním týmu Beltrami, klasikář s rychlou koncovkou by měl být velikou posilou týmu. V juniorských kategoriích platil za jednoho z největších talentů slovenské cyklistky. Po nabitých zkušenostech v italských závodech, kde byl k ruce především domácím závodníkům, očekáváme výborné výsledky na mezinárodní scéně.

Petr Klabouch
Závodník

Petr bude v týmu závodit již čtvrtou sezonu. Technicky perfektně vybavený cyklista má dobré základy z dráhové cyklistiky, jeho nasazení a pečlivost v tréninku jsou příkladné a je při tréninku hnacím motorem týmu. V minulých sezonách se Petr dokázal prosadit na mezinárodní scéně, kdy se probojoval na stupně vítězů, jak v polském, tak i rakouském poháru. Závodník s rychlou koncovkou je rok od roku silnější a těšíme se, co nám předvede v letošním roce.

Marek Gajdula
Závodník

Ze slovenské akademie Petera Sagana k nám v loňské roce přestoupil mladý závodník, Marek Gajdula. V loňském roce se plně adaptoval na dospělou cyklistiku, byl platným členem týmu, kdy byl lídrům kdykoliv k dispozici. Během sezóny zaznamenal Marek výkonnostní růst a těšíme se, co nám předvede v nové sezóně.

František Honsa
Závodník

František začal v týmu naplňovat to, co od něj tým očekával. Výborný vrchař se dokázal prosadit především na velice těžkém závodě Tour od Malopolska, kde v celkovém pořadí kategorie U23 obsadil 3.místo. Talentovaný mladík se nebojí závodit, a především v těžkých profilech a dojezdech na kopec je jako ryba ve vodě.

 


 

Petr Hetfleiš
Závodník

V loňském roce nejmladší člen týmu se postupně adaptuje na dospělou cyklistiku, dříve nadějný junior, se během roku postupně zlepšoval, ale bohužel byl často indisponován řadou zranění. Pevně věříme, že letošní rok bude mít více štěstí a pády se mu budou vyhýbat, aby naplnil své předpoklady z juniorských kategorií.

 

REALIZAČNÍ TEAM

KIJEVSKÝ Radim
CEO

  

KALTOFEN Petr
Sportovní ředitel

Sports director

ŘEHOŘ Aleš
Konzultační trenér

Consulting coach

DLASK Petr
Asistent sportovního ředitele

Assistant to the Sports Director

FRÍEDE Jaromír
Asistent sportovního ředitele

Assistant to the Sports Director

DOLEŽALOVÁ Michaela
Média

Media

HULKOVÁ Petra
Koordinátorka

Coordinator

DANAČÍK Tomáš
Pomocné média

Auxiliary media

BEZDĚK Filip
Teamový fotograf

Team photographer

KŘÍŽ Vladimír
Mechanik

Mechanic

LUKÁČ Miňo
Mechanik

Mechanic

BERKA Vladimír
Mechanik

Mechanic

BENEŠ Petr
Masér

Masseur

MOŠTKOVÁ Kateřina
Masér

Masseur

MARTINEC Jiří
Pomocný masér

Assistant masseur

KALINA Vladimír
Technický koordinátor - řidič

Technical Coordinator – Driver